Шановні клієнти, ми працюємо!
UAH
  • EUR
  • USD
0
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

energy box акумулятори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Безпека на дорозі автомобіля та пасажирів важлива для будь-якого класу автомобілів. Чи то ексклюзивний Porsche, чи бюджетний Ланос.

Акумулятор відіграє велику роль у забезпеченні електроенергією важливих автомобільних механізмів.

Автомобільний акумулятор призначений для:

- подачі енергії під час запуску двигуна

- забезпечення живлення для електричних приладів транспортного засобу (фар, приладів, що вимагають подачі електрики, живлення приборів через прикурювач)

- підтримки додаткової енергії, на допомогу основному генератору

Тому автомобілісту треба завжди бути впевненим у його справності. Перевірку акумулятора можна проводити самостійно або віддавши це на відповідальність фахівцям на СТО.

Напрямки застосування акумуляторів

Свинцево-кислотний стартерний акумулятор був винайдений майже 150 років тому, але досі має попит у багатьох сферах застосування, наприклад:

- транспорт: залізничний, морський та річковий, легковий, вантажний, автобусний, мото- та садова техніка

- ДБЖ, телекомунікаційне обладнання, системи сигналізації та аварійної подачі електроенергії

- вимірювальні та контрольні прилади тощо.

Український виробник Мегатекс сьогодні є одним із провідних виробників свинцево-кислотних стартерних акумуляторів для легкового та вантажного транспорту. У розробці інноваційних технологій для акумуляторів беруть участь високопрофесійні вітчизняні та європейські фахівці. А автоматизовані технологічні виробничі лінії заводу дають гарантію якості та надійності бренду. Повний виробничий процес дозволяє здійснювати якісний контроль від початку до завершення виробництва акумулятора.

Продукція компанії

Модельний асортимент, який представляє компанія, різноманітний. І акумулятори Energy box – один з брендів, що пропонуються. Вони зарекомендували себе як чудовий варіант для легкового авто з невеликою кількістю електроприладів. Продукція компанії проходить перевірку якості у власній сертифікованій лабораторії.

На ринку України та Європи ці акумулятори відомі своєю якістю та доступною ціною.

Відмінні особливості акумуляторної батареї:

- це необслуговуваність та антикорозійність

- чудово працює при температурних відхиленнях від -40 до +50

- має низький саморозряд

- має стійкість до глибоких розрядів

- відрізняється здатністю швидкого запуску холодного двигуна взимку

- має відмінні електролітичні характеристики

- характеризується відмінною вібростійкістю

При виборі акумулятора для автомобіля завжди потрібно звертати увагу на технічні вимоги виробника транспортного засобу. Невідповідність будь-яких параметрів може призвести до відмови працездатності автомобіля. А це загрожує не просто зупиненням двигуна, а й можливими небезпечними ситуаціями на дорозі.

З урахуванням всіх вимог до акумулятора саме для вашого автомобіля, наші фахівці в магазині зможуть надати професійну консультацію при виборі найкращої моделі. Наша компанія є ексклюзивним представником компанії "Мегатекс". Тому купити товар, що вас цікавить - новий акумулятор енерджи бокс – можна легко і швидко. Фахівці магазину підберуть та оформлять ваше замовлення без затримок. А доставку Україною здійснять наші партнери-перевізники.

Вгору