Компанія «А-МЕГА АВТО» працює на ринку України з 2009 року. Ми — ексклюзивний представник заводу «Мегатекс», а саме — стартерних акумуляторних батарей для легкових та вантажних автомобілів торгівельних марок A-MEGA, Energy BOX, VIRBAC та інших.

З 2015 року компанія «А-МЕГА АВТО» отримала статус ексклюзивного імпортера і дистриб'ютора високоякісних моторних і трансмісійних мастил, рідин та антифризу відомої словацької торгівельної марки DYNAMAX. Окрім цього, асортимент компанії включає також широкий вибір автохімії та  автокосметики. Якість продукції підтверджена великою кількістю сертифікатів та тестів від незалежних сертифікованих лабораторій, а також відзначено чисельними нагородами.

Нашими клієнтами є оптові компанії, які продають продукцію «А-МЕГА АВТО» в регіонах України, а також корпоративні клієнти й власники автотранспорту, які покупають батареї або автохімію для власних потреб.

Головні переваги роботи з нашою компанією:

  1. Вчасне постачання завдяки 22 власним філіям в Україні;

  2. Постійна наявність продукції на складі;

  3. Авторизовані сервісні центри, в яких клієнту надається обслуговування і сервіс батарей із можливістю продовження строку роботи батареї;
  4. Висококваліфікований персонал, який завжди надасть професійну допомогу та експертизу з будь-яких питань стосовно продукції.