UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Аккумулятори 190 аг (ампер годин)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Акумулятори ємністю 190 ампер-годин

Будь-які проблеми з роботою акумулятора можуть викликати серйозний головний біль у власника автомобіля. При виниклих несправностях варто придбати працюючий варіант. Ми готові надати вам допомогу в цьому. На даній сторінці відвідувачі сайту можуть купити акумулятор 190 Аг.

Загальна інформація про акумулятори

Автомобільний акумуляторний кислотний акумулятор — пристосування для запуску двигуна та електроприладів. Щоб електроліт не опинився ззовні акумулятора, а компоненти пристрою не пошкодилися — здійснюється правильна фіксація.

Полярність акумуляторів ємністю 190 ампер-годин визначається за розташуванням клем. При цьому дані пристрої призначені для вантажних автомобілів.

На стоїмість батарей ємністю 190 ампер-годин впливають показники пускового струму. Купити продукт варто після вивчення даних параметрів.

Що впливає на роботу пристрою

Основним фактором, що впливає на роботу пристрою, є температура повітря. Високі температури призводять до підвищення віддається потужності, збільшення саморозряду, корозії електродів. Низькі температури зменшують розрядну ємність, зменшують щільність електроліту, уповільнюють хімічні процеси в акумуляторі ємністю 190 ампер-годин.

Відомості про доставку

В Україні доставкою товарів займаються співробітники компанії Делівері. Для отримання замовленого товару потрібно прийти в одне з відділень. Крім того, можна забрати продукт самому в Києві і інших містах. Для цього варто звернутися в точку видачі. Купити продукцію можна за допомогою готівки та безготівковими засобами. Ціна вказана на сторінці сайту.

Дані про строк експлуатації

Термін експлуатації до трьох років. Щоб продукція прослужила довго, необхідно дотримуватися вказаних в гарантійному талоні правил. Варто бути обережним при заміні, відключенні та експлуатації акумулятора ємністю 190 ампер-годин в зимовий час.

Умови гарантійного обслуговування

Гарантія діє від дати виробництва, а не від дати, коли клієнт вирішив купити продукт. Гарантійний термін становить 24 місяці. Всі умови описані в спеціальному талоні.

Як купити продукцію

В асортименті інтернет-магазину компанії «А-Мега Авто» входять акумулятори, масла та інші товари. Купити АКБ 190 Аг Ви можете після вказання імені отримувача та адреси доставки. Отримати джерело струму можна через один або кілька днів.

Вгору