Шановні клієнти, ми працюємо Пн-Пт з 9:00-18:00
UAH
  • EUR
  • USD
0
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

Акумулятори для вантажних автомобілів VIRBAC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

 

Акумулятори VIRBAC для вантажних авто

Акумулятор — важливий елемент системи розподілу електричного живлення в автомобілі. АКБ забезпечує авто додатковим джерелом електроживлення, а також використовується при первинному запуску двигуна. Якісна батарея зобов'язана витримувати різні методи впливу зовнішніх факторів і екстремальні навантаження. Особливо гостро проблема вибору стоїть перед власниками вантажівок. Рішенням стануть акумулятори VIRBAC для вантажних авто, які відрізняються надійністю, практичністю і відносно невисокою вартістю.

Основні характеристики акумуляторів VIRBAC

Сильні вібрації, пов'язані з неякісним дорожнім полотном, критично низькі або високі температури повітря і будь-які інші несприятливі експлуатаційні умови здатні негативно вплинути на працездатність АКБ. Акумулятори VIRBAC для вантажних авто володіють відмінним рівнем потужності. За рахунок технології Са+ з'явилася можливість зменшення споживання води і стійкість до глибинних розрядів. Наявність електроліту високого очищення забезпечує пристрій антикорозійними якостями, а спеціальний сплав металів гарантує низький саморозряд.

Акумуляторні батареї VIRBAC мають низку переваг:

  • високі показники резервної ємності (більше 300 циклів заряду/розряду);

  • стабільна робота АКБ при сильному тиску і вібрації;

  • захист від короткого замикання;

  • відновлення заряду після глибокого розряду;

  • швидкий запуск двигуна навіть за низьких температур.

Акумулятори VIRBAC для вантажних авто можна встановлювати на будь-які марки транспортних засобів завдяки зручним габаритам і параметрам. Різноманітність моделей, які відрізняються місткістю, вагою, пусковому току та іншим характеристикам дозволяє максимально точно підібрати АКБ.

Купити акумулятори в магазині «А-Мега»

При виборі акумуляторної батареї необхідно звертати увагу на такі параметри, як терміни доставки, наявність гарантії і якість продукції. У магазині «А-Мега» дотримані всі умови придбання АКБ. Своєчасна і швидка доставка забезпечується за рахунок великої кількості філій, при цьому авторизовані сервісні центри готові надати постійне кваліфіковане обслуговування.

У магазині «А-Мега» допоможуть підібрати відповідний акумулятор VIRBAC для вантажного авто за індивідуальними параметрами, враховуючи технічні особливості автомобіля, щоб новий пристрій був надійним і довговічним, відповідав за ємністю і потужністю.

Вгору