UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

Сб-Нд: вихідні

0
Мій кошик

Акумулятори для авто з пусковим струмом 850

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

 

Акумулятор з пусковим струмом 850 ампер

Перший запуск двигуна виконується акумуляторною батареєю. Обертання ключа в замку запалювання приводить в рух АКБ, живить стартер, автомобіль заводиться. Тому важливо, щоб стартерна потужність була не менше вказаної виробником. Акумулятор з пусковим током 850 ампер стане кращим джерелом живлення для всіх електроприладів транспортного засобу.

Особливості акумулятора з пусковим током 850 ампер

При виборі батареї завжди потрібно звертати увагу на показник потужності холодної прокрутки — від цього параметра буде залежати робота стартера. Чим вищий параметр, тим легше буде завести транспорт у складних погодних умовах. Наприклад, при мінусовій температурі повітря не просто привести в рух двигун. Масло стає густішим, і стартеру потрібно перевищити стиснення та відсутність нормального змащення циліндрів. Але акумулятор з пусковим током 850 Ампер здатен віддавати максимальну силу за мінімальний проміжок часу, що призводить до миттєвого запуску автомобіля навіть важких умовах півночі.

Виробник визначає потужність холодної прокрутки за допомогою спеціального тесту. Для цього АКБ охолоджують до -18 градусів Цельсія, а потім протягом кількох секунд вимірюють показники. Слід розуміти, що параметр пускового тока є змінним, багато в чому залежить від номінальної ємності стартерного акумулятора. Тому потрібно враховувати:

  • ємність;

  • номінальна напруга;

  • стартерний струм.

Додатково, перед покупкою рекомендується перевірити полярність підключення батареї та габарити АКБ.

Покупка акумулятора в магазині «А-Мега»

Вибір акумуляторної батареї в багатьох відношеннях залежить від рекомендацій виробника. У технічному паспорті завжди вказується мінімальний показник потужності. Якщо авто буде часто експлуатуватися в мороз, варто купити акумулятор з пусковим током 850 Ампер. При сильній потужності стартер швидше обертається, що дозволяє зробити більше обертів за короткий період і сприяє швидкому і якісному запуску двигуна як в вантажівці, так і в легковому автомобілі.

В магазині «А-Мега» підбір та доставка акумуляторної батареї проводиться в короткі терміни завдяки 22-м філіалам і наявності продукції на складах. Співробітники допоможуть визначитися з найбільш підходящим типом АКБ з урахуванням параметрів автомобіля, а авторизовані центри готові надати необхідне обслуговування з можливістю продовжити термін служби акумулятора.

 

Вгору