Шановні клієнти, ми працюємо!
UAH
  • EUR
  • USD
0
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

Мото акумулятори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мото акумулятори

Як і автомобілі, всі мотоцикли, квадроцикли, моторолери, скутери та мопеди потребують надійного джерела енергії. Звичайно, тут можна обійтися менш потужною батареєю, але й до них висуваються спеціальні вимоги. Так, наприклад, будь-який мото акумулятор повинен мати міцний корпус, бути стійким до вібрації та трясіння. В ідеалі акумулятор для мотоцикла має бути герметичним і при перевороті не втрачати електроліт. З цим пов'язана популярність гелевих мото акумуляторів.

Всі мото акумулятори діляться на два великі класи: 12-вольтові та 6-вольтові. Перші встановлюються більш потужні агрегати, оскільки здатні виробляти більший стартовий струм. Для невеликих скутерів підходять простіші 6-вольтові моделі.

Як і до автомобільних акумуляторів, до них пред'являються вимоги щодо якості та надійності. Акумулятор повинен гарантувати швидкий старт за будь-якої погоди, не повинен швидко втрачати заряд і мати оптимальні показники ємності. Серед усієї різноманітності мотоциклетних АКБ купити надійний акумулятор не завжди буває просто. Якщо ви сумніваєтеся, що вибрати, то вивчіть відгуки та рекомендації виробника мотоцикла. Можна порадитись з друзями, які мали досвід експлуатації різних марок. У будь-якому випадку купувати треба у перевіреному магазині, а не на ринку, де малоймовірно, що ви зможете придбати гарний АКБ, адже мало хто може показати документи на товар, що підтверджують його походження та безпеку. Тому пропонуємо купити акумулятор на мото в нашому спеціалізовану магазині авто і мототехніки «А-МЕГА АВТО» за доступними цінами з можливістю доставки в будь-яке місто України, де ви можете бути впевненими в якості товару та отримаєте гарантію на будь-яку позицію з асортименту.

Класифікація та особливості експлуатації мото акумуляторів

Акумулятори для мотоциклів мають багато категорій. Такі батареї від своїх побратимів відрізняються типом електроліту, масою, параметром пускового струму, ємністю та деякими іншими параметрами. Причому так звані мото акумулятори використовуються не тільки в мотоциклах - їх встановлюють на скутери, снігоходи, водні мотоцикли і т.д. Давайте розглянемо основні типи мото акумуляторів.

Сухозаряджені. Ці батареї досить прості з точки зору конструкції запчастин, виробляються вони за традиційною технологією, усередині свинцеві пластини та рідкий електроліт. Єдина особливість у тому, що електроліт у мото акумуляторі такого типу на заводі не заливається. Залити рідину доведеться самостійно після покупки акумулятора перед встановленням на мотоцикл.

Залиті. Це класичні акумулятори, залиті електролітом у заводських умовах. На відміну від сухозаряджених акумуляторів, вони оснащуються особливими елементами, які вбирають вологу. Це необхідно для того, щоб електроліт із корпусу не випливав. Такі батареї не вимагають будь-яких маніпуляцій перед встановленням, вони одразу ж готові до експлуатації.

Гелеві. Ці батареї заповнюють особливим зв'язаним електролітом, який має густу гелеподібну консистенцію. Їхня перевага не тільки в робочих параметрах і низькому саморозряді. Це 100% акумулятори, що не обслуговуються, які дозволяється встановлювати в будь-якому положенні і навіть перевертати.

Надійні акумулятори для мотоциклів від «А-МЕГА АВТО»

Інтернет-магазин пропонує асортимент акумуляторів під будь-які запити клієнтів. Фахівці «А-МЕГА АВТО» чудово розбираються у всіх нюансах вибору, завдяки чому ми здійснимо продаж відповідної саме для вашого транспортного засобу моделі. Вони уважно вивчають поставлені перед ними завдання та пропонують оптимальні варіанти, а ціна на акумулятори до мото в нашому магазині вас приємно здивує.

Вгору